Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Otobüs Bileti


Otobüs Bileti

Türkiye’de yeni bir anlayışla getirilen Online Otobüs Bileti satın alma sistemi, bütün otobüs firmalarından online satış sistemi ile şubelere, otogarlara ve firmaların kendi internet sitelerine girmeden bilet alma seçenekleriyle çok cazip hale geldi. Tüm mekanlardan tek bir ‘tıklama’ ile otobüs bileti alabileceğiniz Bin.com.tr, sizin için bu hizmeti daha da geliştirerek en uygun ve en hızlı otobüs bileti alma sistemini kurdu. Ayrıca Türkiye’nin bütün otobüs firmalarını tek bir çatı altında topladı.

Bilet satışının yanı sıra devreye aldığımız bilet rezervasyon sistemi ile dilerseniz bilet sorgulama sonrasında rezervasyon da yapabilir ve böylece kullanımı daha zor, ya da alışık olmadığınız farklı otobüs firmalarının internet sitelerine ayrı ayrı girip fiyatları karşılaştırma zahmetine girmeden, tüm otobüs firmalarının bilet rezervasyon işlemlerini burada yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarının biletlerine buradan sahip olabilir aynı zamanda bulunduğu bölgede lider otobüs firmalarından da otobüs bileti satın alma imkanını elde edebilirsiniz.

Bin.com.tr otobüs seyahat hizmeti ile, en ucuz bilet fiyatlarını size sunmaktan gurur duyuyor. Diğer çoklu otobüs firmaları platformlarına göre kıyaslandığında en fazla otobüs firmasının Bin.com.tr de bulunduğunu görebileceksiniz. Böylece otobüs bileti fiyat karşılaştırma opsiyonlarına daha fazla sahip olacaksınız. Kullancı deneyimine önem vererek hazırladığımız bilet satın alma sistemi ile yolcularımıza pratik bir şekilde en kısa yoldan bilet alabilmelerini sağlayan platformumuzda onlarca otobüs firması ve biletlerine tek bir sorguda erişebilirsiniz.

Akıllı Telefon kullanımı günümüzde gittikçe önem kazanmaya başladığı için, biz de bin.com.tr olarak kullanıcıların tercih ettikleri akıllı telefonlarda da yer almayı amaçladık. Bin.com.tr den Otobüs Biletinizi ayrıca mobil cihazlardan da siteye giriş yaparak mobil görünümlü, kullanıcı dostu ekranlarıyla en kısa zamanda satın alabilirsiniz. Mobil otobüs biletiyle ile en kısa zamanda en uygun fiyatlarla otobüs bileti satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Türkiye’de her gün tüm noktalara pek çok otobüs seferleri düzenlenmektedir. Başta Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Kamil Koç, Pamukkale, Metro Turizm olmak üzere daha onlarca otobüs firmasını sisteminde bulunduran Bin Seyahat’ten otobüs bileti almak artık hem kolay hem de güvenli.

En ucuz bileti bulmanın adresi bin.com.tr de var olan tüm seçeneklerinizi kullanıcı dostu bilet satın alma ve gelişmiş filtreleme sistemi ile görüntüleyebilir ve arzu ettiğiniz tüm seferlere en kısa zamanda bilet alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ucuz bileti bulmak için geliştirdiğimiz online otobüs bileti sisteminde en uygun fiyatları takip edebilirsiniz. Öncelikle gitmek istediğiniz başlangıç ve bitiş rotalarını seçersiniz. Sonrasında seyahat etmek istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Açılacak ekranda sol tarafta kalkış saati, otobüs tipi (2+1 ve 2+2 li), sefer tipi (molalı ve molasız), ve firmalara göre filtreleme yapabilirsiniz. Orta bölümde Seferler kısmından fiyatlara veya diğer başlıklara göre sıralama yapabilir, size en uygun seçtiğiniz otobüs firmanızdan ilgili seferi seçebilirsiniz. En son aşamada ise seçtiğiniz sefere ait otobüste yer alan müsait koltuklardan seçim yaparak satın alma adımına kolayca geçebilirsiniz.

En kısa zamanda en uygun fiyatlarla otobüs bileti almanın buluştuğu en yeni nokta olan bin.com.tr’de , seyahatinizi kişiselleştirebilir, dilerseniz tekli koltuklarda, size sunulan özel kahvaltı hizmeti ve diğer birçok opsiyonlarla birlikte konforun son noktasına ulaşarak seyahat edebilir ya da ucuz ve daha ekonomik otobüs bileti opsiyonlarıyla yine kaliteli ama bütçe olarak daha uygun ücretlerle seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

olarak güvenli ve huzurlu seyahatler geçirmenizi temenni ederiz!