Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Otobüs Firmaları

Otobüs bileti almak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan bin.com.tr üzerinden yapacağınız, tek bir tıkla otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Tek tek otobüs firmalarını aramaya son vermek için geliştirdiğimiz sistem sonucu bulunduğunuz ve gitmek istediğiniz illeri belirterek ara butonuna tıklayarak bütün firmalara ait otobüs seferlerine ulaşabilir ve otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Karayolu taşımacılığının günümüze kadar gelen önemi, gelişen teknolojiyle birleşerek keyifli yolculuklar gerçekleşmesini sağlamaktadır. İstanbul'dan Ankara'ya gitmek için bilet ararken tek tek firmaları arayarak her geçen dakikada kaybedeceğiniz bir otobüs biletini tek bir sayfadan bütün firmalara göz gezdirerek tercih ettiğiniz otobüs firmalarından seçim yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen otobüs firmaları bin.com.tr'de!

Geçen yıllar boyunca ülkemizde en çok kullanılan karayolu taşımacılığı diğer ulaşım hizmetlere nazaran daha güvenli, uygun fiyat ve kullanışlı olması bakımından geçen her senede büyümeye devam eden bir sektördür. Otobüs firmaları bunun farkında olduklarından geçen her zamanda araçlarını yenileyerek en çok tercih edilmede rekabeti ortamı yaratmaktadırlar. Bu rekabet ortamında en çok olumlu sonuçları müşterilerine verdikleri hizmet kalitesi ve otobüs fiyatları olarak ön plana çıkmaktadır. Müşterilerin öncelikle bütçelerine uygun otobüs firmalarını tercih etmeleri aşikar olup, bütçe uygunluklarına göre de otobüs firmaların çoğalması sonucu tercih edecekleri otobüs seferleri özellikleri de artmıştır. Türkiye'de her ne kadar havayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığı olsada karayolu taşımacılığı çok eskilere dayalı olduğundan, altyapısı bir hayli kuvvetli gelişmesi sonucu en çok tercih sebeplerden birisidir.


Metro Turizm

Metro Turizm Türkiye'nin büyük karayolu taşımacılığı yapan otobüs firmaların öncülerinden birisi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Günümüz karayolu taşımacılığında Metro turizm kendine ait 213 adet araçlarıyla 1460 toplam araçlarla otobüs taşımacılığında hizmet vermektedir. Gün içerisinde ortalama olarak 1300 seferiyle sene içerisinde tahmini ortalama 18.360,967 yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Şehir içi servis hizmetlerinde ise 400 adete yakın yolcu ulaşımında araçları bulunmaktadır.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm, 1937 senesinde kurularak 70 yılı geçmiş bir süredir o günlerden günümüze kadar şehirlerarası taşımacılık konusunda büyük yol kat ederek etken olan öncü firmadır. Ulusoy Seyahat Karayolu Ulaşım Sektörünün SUPERBRANDS ödülü alan ilk seyahat firma olma ünvanını taşımaktadır.

Ulusoy Turizm, uzun yıllar verdiği hizmetler sonucu edindiği tecrübelere dayalı hizmet anlayışını en üst kaliteye taşıyarak üst sınıf yer edinebilmiştir. Şehirlerarasında en son teknoloji ve komfor donanımlı araçlarıyla ilk tercihler arasında yer alarak ve sunduğu hizmetlerin içerisinde misyon anlayışı, vizyon anlayışı, kaliteli politika ve hizmet kalitesini en iyi hale getirebilmesi sonucu otobüs seferlerini çoğaltarak daha fazla hizmetlerde bulunmaktadır. Vazgeçilmez kalitesiyle otobüs taşımacılığında 320 otobüslük filosu ile 3,5 milyon yolcu taşıyarak, karayolu yolcu taşımacılığında model oluşturan Ulusoy Turizm bir marka olma yolunda gurununu taşımaktadır.

Varan Turizm

Varan Turizm, 1940 yıllarında temelleri atılmaya başlanılarak, ilk seferi İstanbul-İzmit arası olarak 1946 yılında başlanmıştır. Türkiye genelinde yayılmış şubeleriyle 2.000 aşkın personel ve yüzlerce lüks araçlarıyla filo olma yolunda büyüyerek yüzlerce oluşan noktalara düzenli seferleriyle kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Varan Turizm, 1970’li yılların Türkiye standart yaşantısı içerisinde sunduğu AB standartlarına uygun hizmetleriyle öncülük yapmanın gururunu taşıyarak hizmetlerini en üst sınıfa taşımıştır. Yolcularına önem ve itima göstererek müşterilerinin sağlığı ve en iyi hizmeti alabilmeleri adına Türkiye’nin ilk bağımsız mola merkezini Bolu Dağ’ında açmıştır.

Kamil Koç

Kamil Koç, otobüs firması olarak karayolu taşımacılığında ilk otobüs şirketi ünvanını taşıyarak, 1926 senesinde kurulmuştur ve 89 yıldır sundukları otobüs taşımacılığı hizmetlerinde de bir marka olarak sektöre öncülük etmektedirler. Sene içerisinde sundukları hizmetleri 4 bini aşkın çalışan personeliyle ve 875 modern araçlarıyla 54 il, 269 bağlı ilçe ve 699 Kamilkoç otobüs bileti satış noktalarıyla 1400 ana kalkış noktası sonucu 60 bin yolcuya hizmet vermektedirler. Otobüs firmaları sektöründe öncü olarak birçok bulunan otobüs firmalarına örnek olmaktadır.

Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm, otobüs firmaları arasında en eski tarihe sahip firma olarak isminden oldukça söz ettirmiştir. Kuruluşunda zamanın Denizli Millet Vekili Hüseyin Mazlum Bababalım'ın karayolu ile taşıma fikrini Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Mustafa Kemal Atatürk'le paylaşarak ve onay alması sonucuyla başlamaktadır. Eski dönemin şartları, öncelikle de Türkiye'deki karayollarının durumlarıyla ilgili şartların zorluğundan uygun olmamasıyla bir başlangıç gerçekleştirememiştir. İlerleyen zamanın ve gelişen Türkiye'nin uygun bir hal alması sonucu 1962 senesinde Pamukkale Turizm kuruluşunu gerçekleştirmişlerdir. Kuruluşunu sağlamasıyla güvenli karayolu taşımacılığında hızlı bir şekilde büyüyerek bir çok güzergah seferlerine başlayabilen Pamukkale Turizm, günümüz zamanına kadar gelip 500 ayrı nokta, 3.600 personel ve 400 araçtan oluşan 53 yıllık karayolu taşımacılığında bulunmuştur.

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm karayolu taşımacılığında oluşabilecek her türlü sorunların yaşanmamasına dair edindiği nitelikli "Güvenli Ellerdesiniz" sloganıyla hizmetlerine başlamıştır. Sınırsız müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olan bu otobüs firması konforlu, ekonomik, güvenli ve standart hizmetlerin en kalitesini sunarak günümüzde öncü otobüs firmaları arasında isminden oldukça söz ettirebilmiştir. Otobüs araçlarında geçen her gün, yeni çıkan teknoloji donanımlı araçları ekleyen Nilüfer turizm, bir çoğunu 2+1 tek kişi oturmalık sistemli araçlarına dönüştürmüştür. Her daim müşteri memnuniyetine özen gösteren Nilüfer Turizm, Bursa tabanlı bir firma olarak Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından birisidir.

Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım, Turizm ve Seyahat olarak bilinen ve otobüs firmaları arasına 2003 yılında giriş yaparak büyük ses oluşturmuş bir firmadır. Müşterilerinin dikkatini "Yollardayız" diyerek ve en çok ilgi gören illerimiz olan İstanbul-Ankara-İzmir arası seferleriyle sektörde yerini almıştır. 2005 yılı içerisinde kurucularından olan Orhan Erdoğmuş'un vefatı üzerine şirket yönetimi değişerek vizyonunu daha da ileri taşımış, getirdiği yeniliklerle hizmet anlayışını daha da iyiye taşıyarak "Gerçek Patronlarımız Konuklarımızdır" ilkesiyle tercih edilen otobüs firmaları arasında yolculuklarına devam etmektedir.

Efe Tur

Efe Tur otobüs firmaları arasında özellikle İzmit için çok değerli bir kuruluş olmuştur. 1991 yılında kurulan Efe Tur, Mehmet Sadık Efe tarafından kurulup 2012 yılında ortaklık elde ederek hizmetlerine devam etmektedir. Otobüs araçları günümüz şartlarında ileri teknoloji donanımlı olup hemen hemen her firmada bulunurken Efe Tur da bu firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel bir kadro yaratarak yıllardır otobüs taşımacılığında aynı kalitede hizmetlerine devam etmektedir. Çözüm ortakları ve müşteri değeri konusunda önemli kılıcı değerleri kaybetmeden, her geçen gün daha iyi hizmet anlayışıyla İzmit-Adapazar-Sakarya-Düzce gibi kısa rotalara hizmet veren gözde firmalar arasında yer almaktadır.

Kütahyalılar Seyahat

Kütahyalılar Seyahat, kurulduğu dönemden itibaren Kütahya iline ulaşımında sorumluluk edinmiş, 25 yıla dair verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetlerine önem gösteren ve en iyi hizmet kalite anlayışıyla bir çok yolculukta güvenli taşımacılık sağlamışlardır. Günümüz zamanında Kütahyalılar Turizm olarak bir çok farklı ile de otobüs seferleri düzenleyerek sunduğu hizmetleri daha fazla müşteriye sunup olumlu tepkiler alarak otobüs firmaları aralarında yerini güvenle korumaktadır.

Cesur Bingöl Turizm

Cesur Bingöl Turizm adından da anlaşıldığı gibi Bingöl iline ait bir otobüs firma olup, otobüs taşımacılığı kapsamında bulunun hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir. Çalışan personeliyle hizmet kalitesi anlayışını koruyarak İstanbul Bingöl otobüs seferlerinde öncülük yapan firma olarak özenle seçilmiş çalışan personeliyle uzun süreli geçen yolculuklarda müşteri memnuniyetini karşılayarak hizmet vermektedirler.

Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres, personel seçiminde oldukça seçiciğiyle sunduğu hizmet değerlerini müşteriye en iyi şekilde yansıtabilecek personel yaratarak özellikle Artvin halkının gönlünde taht kurmuş bir otobüs firmasıdır. Yolculuk sürelerinin uzun olmasından dolayı insan sağlığı önemini vurgulayarak otobüs araç kullanımını sağlayan personelin, sabit belirtilen süresince kullanılması zorunlu olmuştur. Hizmet kalite anlayışını göz önünde bulunduran müşteriler tarafından her defasında olumlu yorumlar alan Yeşil Artvin Ekspres değerlerinin öncüsü olarak günümüz yaşantısında hizmetlerine devam etmektedir.

Seç Turizm

Seç Turizm, yolcu taşımacılığı üzerine sunduğu hizmetleri koruma altına alarak her zaman sunduğu hizmetlerin kaliteli olmasına önem göstererek bu yola çıkmışlardır. Temel değer ilkeleri yaratarak sundukları hizmet kalitesinin değişmemesi için, profesyonel ekibleriyle standartlara uygun şekilde rekabet ortamında olduklarını bilerek, doğruluktan şaşmadan, teknolojinin sunduğu bir çok yeniliği kullanarak hizmet kalitesini arttırmaya çalışmaktadırlar. Seç Turizm 43 yıllık otobüs firmaları arasında yerini belli edip saygınlığını koruyarak otobüs yolculuğu hizmetlerine devam etmektedirler.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat, önceleri Akdeniz Seyahat olarak 1974 yılında merkezi Antalya olarak kurulup, 2002 yılında isminin başına "Akdeniz" ekleyerek hizmetlerine devam etmiştir. İsim değişikliği yaptığı yıl içerisinde yeni otobüs araçları da firma satın alarak Hatay iline kadar seyahat ulaşımlarını çoğaltmıştır. 2010 yılına ait gelişen teknolojiyle beraber otobüs araçlarının özellikleri geliştirilmiş olup Güney Akdeniz Seyahat "Seyri Sefa" sloganıyla yeni aldığı otobüs araçlarını tanıtıma sunarak yeni hizmetlerine devam etmiştir. Antalya menşeli olan firma kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini devam ettirme gayesinde olarak bir çok firmaya öncülük etmektedir.

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm ulaşım hizmetlerindeki mükemmellik düzeyinde yolcu memnuniyetlerini yaratmak için kararlılığıyla devam ettiği hizmetlerine heran yenilikler ekleyerek başarabilmektedir. Fındıkkale Turizm olarak edindikleri misyonların olumlu geri dönüşlerine dair bir çok güzel tepkiler alarak otobüs hizmetlerinde seyahat kalitesini yükselterek otobüs firmaları sektöründe isminden söz ettirmiştir. Yenilikçi alt yapısı, nitelikli ekibi ve huzurlu yolculuklara dair yaptıkları uygulamalar sayesinde ilerleyen günlerde diğer otobüs firmalarına örnek alınabilecek otobüs firması olmayı hedeflemektedirler.

Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm kalitesinden ödün vermeden yıllardır verdiği hizmetlerle müşterilerin, çalışanlarının ve çevre haklarına saygı duyarak aldığı olumlu tepkiler sonucu otobüs firmaları arasında örnek bir şirket olmayı hedeflemektedir. Otobüs sektöründe öncelikle müşterilerin koşulsuz şekilde memnuniyetine ve sonrasında çalışanların memnuniyetine dayalı şekilde edindikleri vizyon sonucu "dünden bugüne mersin vif turizm" sloganıyla birçok olumlu tepkiler almışlardır. Hizmet olarak verimli ve kaliteli kuruluş olma adına profesyonel danışmanlar desteğiyle çalışan firma içi personelin olumlu şekilde müşteri memnuniyetini iyilere taşıyabilme adına önlemler alarak otobüs firmaları arasında farkını göstermektedir.

Balıkesir Uludağ

Balıkesir Uludağ şehirler arası karayolu taşımacılığın devamlı yatırıma ve yeniliğe giderek bölgesinde güçlü, güvenilir ve itibarlı bir kuruluş olarak bilinmektedir. 100 adet otobüs araçlarıyla müşterilerine uzun yıllar hizmet etmeye devam edecek olan Balıkesir Uludağ, bir çok yenileme yolunda itibarlı işleri sonucu büyük adımlar atmaktadır. İsminden de anlaşıldığı üzere Balıkesir Uludağ Balıkesir ilinde kurulmuş olup, Her Ege bölgesinde yaşayan insanlara 1973 yılından itibaren otobüs taşımacılığı hizmetlerine devam etmektedir.

Aksu Turizm

Aksu Turizm sektöre başladığında çok az aracının bulunmasına rağmen sunduğu hizmetlerin takdirini kazanarak uzun yıllar otobüs firmaları arasında yerini alabilecek durumu azmi ve inancıyla başaran firmalardan birisidir. Yolculuklar esnasında her zaman güvene öncelik veren ve müşteri memnuniyetlerinin ne kadar olumlu sonuçlar doğuracağını bilen yöneticiler sayesinde günümüz zamanına kadar büyüyerek sunduğu servis hizmetleri devamında yurtdışı seferleri düzenleyerek hep bir adım ileriye taşınarak Aksu Turizm olarak gelecekte de var olacağının sinyallerini vermiştir.

İnan Turizm

İnan Turizm ülkemizin zamanın olumsuz koşullarına karşı durarak eski otobüs firmalarıyla beraber karayolu taşımacılığında bulunan otobüs firmaları aralarından birisidir. 1959 yılında kurulan İnan Turizm 50 seneyi devirerek son teknoloji donanımlı araçları bünyesine katarak günümüz koşullarına dair uyum sağlayıp, müşteri memnuniyetlerinin olumlu sonuçlarında otobüs firmaları arasında yerini her zaman koruyabilmiştir. İnan Turizm olarak her otobüs firması gibi en iyiye ulaşmanın kendilerini ileriyi taşıyacağına emin olan firma yöneticileri, tecrübeli kaptanlar, eğitimli personel ve güvenli yolculuklar sağlayabilen otobüs firmalarından birisidir.

Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz bölgesi uzun mesafeli yolculuklar gerektirdiğinden iyi hizmet, güler yüzlü personel ve tecrübeli kaptanlarıyla güvenli yolcukların baş mimarileri olarak adından söz ettirmiştir. Kaliteli politika anlayışıyla yöneticilerin aldığı karar sonucu Doğu Karadeniz otobüs firması olarak günümüz firmaları arasında yerini almaktadır.

Kırşehir Sanal Turizm

Kırşehir Sanal Turizm kurucusu olan Ömer Şanal bulunduğu hizmet sektörü sonucu müşteri memnuniyeti adına edindiği tecrübelerin sonucu büyük riskler alınmadan büyüyemeceğini bilerek ve borçlanmaktan hiç bir zaman çekinmeyen, borçlarına da her daim sadık kalarak göstermiş olduğu doğrulukların sonucu günümüzde Kırşehir Sanal Turizm olarak yer almaktadır. Bu otobüs firması günümüzde 3.cü kuşak tarafından yönetilmekte ve dinamik çalışma prensipleri sonucu daha iyilere ulaşma hedefleriyle birlikte sektörde hizmetlerine devam etmektedir.

Lüks Kahramanmaraş

Lüks Kahramanmaraş adından da anlaşıldığı gibi Kahramanmaraş iline ait bir otobüs firmasıdır. Kahramanmaraş tabanlı olan bu firma en iyi hizmetleri sunup adının başına Lüks ekleyerek ayrıca müşteri memnuniyetlerini kazanmıştır. Hiç vazgeçmediği müşteri memnuniyeti ve otobüs yolculukları güvenini en üst seviyede tuttuğu için hizmetlerini hep bir ileriye taşıyarak günümüz otobüs firmaları arasında yerini sabitleştirmiştir.

Kent Turizm

Kent Turizm otoyolu taşımacılığı üzerine eski dönemlerden itibaren verdiği hizmetlerin sonucu günümüzde gelişen teknolojinin birleşimiyle ortaya çıkan yeni otobüs araçları ile otobüs taşımacılığında yerini belli etmiş bir firmadır. Kayseri menşeili olan firma Kayseri'de bulunan diğer firmalarla birleşerek, Türkiye’de döneminin büyük otobüs filosuna sahip, son olarak Kent Turizm ismini almıştır. Geçmişin verdiği tecrübelere dayalı hizmet kalitesini en üst çıtalara taşıma hedefi ve müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Kent Turizm, güvenli bir şekilde ulaşımda hizmetlerinde devam etmektedir.

Villa Turizm

Villa Turizm Mersin ilinin ilk kurumsallaşan otobüs firması olarak dikkatleri üstüne toplamıştır. Ne kadar az da olsa otobüs araçlarıyla hizmetlerine başlamış ve günümüzde iyi hizmetlerinin sonucu olarak olumlu müşteri memnuniyetlerini kazanıp üst sıralarda tercih edilen otobüs firmaları arasında yerini almıştır. Çalışan personeline özel ilgili olan firma yöneticileri, en iyiye ulaşmanın bu yoldan geçtiğinin farkında olarak personellerine verdikleri özel eğitimler sonucu müşteri memnuniyetleri olumlu sonuçlar çıkaran adımlar atarak Villa Turizm markasıyla yöneticileri hep ileriye taşımaktadırlar.

Çayırağası

Çayırağası, Gaziantep menşei olmasına rağmen firma Türkiye'nin ilk karayolu yolcu taşımacılığına başlayan otobüs firmalarından birisidir. Kurulduğu tarihten itibaren uzun yıllar geçmesin rağmen hizmet kalite anlayışını her zaman iyiye taşıyabilen Çayırağası, yeni soluk ve heyecanlar katmak amacıyla birden fazla ilkeye imza atmıştır. 80 sefer düzenleyerek ülkemizin her yerine ulaşım sağlayan ve kalite hizmet anlayışı her yere taşıyabilen firmaların birkaçından olmayı başarmıştır.

Kütahya Astur

Kütahya Astur otobüs firması adını aldığı Kütahya iline ait bir otobüs firmasıdır. Kuruluşundan sonra edindiği vizyonu ve misyonlarına dair sürekli gelişim içerisinde olarak sunduğu hizmetleri en iyi şekilde memnuniyete çevirebilen sayılı firmalardan birisidir. Teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda otobüs yolculuklarında sunulabilecek her hizmeti müşterilerine sundukça büyüme yolunda edindikleri hedeflerine ulaşmaktadır. Üstün hizmet anlayışı ve yolcuların taleplerini hizmetlerinde sunan yegane otobüs firmalarından olmak adına uygulamalara dökmesi keyifli ve mutlu yolculuklarıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yeni Adana

Yeni Adana 2002 senesinde otobüs filosunu ciddi anlamda yenilikler ekleyerek bir çok firma arasında 20 seneyi devirmiş olmasına rağmen sektörde gerekli adaptasyonlar sağlayarak genç firmalar arasında yerini almaktadır. Yeni Adana olarak seferleri; Adana, Aydın, Ankara, Amasya, Antalya, Afyon, Bursa, Balıkesir, Denizli, Eskişehir, Niğde, Osmaniye, Konya, Tokat, İstanbul, İzmir, Samsun, Kayseri, Konya, Uşak, Muğla, Mersin, Niğde ve Hatay gibi sayabileceğimiz iller bulunmakta. Otobüs hizmetlerini bu konuda devam ettiren Yeni Adana kaliteli hizmet ve güvenli yolculuklar sağlayarak müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm, hem Türkiye hem de uluslararası alanda sunduğu hizmetlerle marka olabilme yolunda ilerlemektedir. Otobüs yolculuklarında sunduğu hizmetlere dair en iyisi olmasına, rahat ve keyifli olmasına adına taviz vermeden misyon ve vizyonlarını sürdürmektedir. Isparta Petrol Turizm ile daha önce yolculuk etmediyseniz sundukları hizmetlerinden yararlanarak yolculuklarında sundukları hizmetlerinin en iyi şekilde olduğunu yapacağınız otobüs yolculuğu sonrası anlayabilirsiniz.

Tokat Seyahat

Tokat Seyahat genç kuruluşlar olarak göz çarparken, günümüz yaşantısını daha olumlu şekilde hizmet kalitesine yansıtabilen, en iyi müşteri memnuniyeti sağlayabilen ve güvenli yolculuklara dair adım adım kriterlerinden kopmayarak otobüs yolculuğu hizmetlerini sunmaktadır. İsminden de anlaşıldığı üzere Tokat menşeili bir otobüs firması olan Tokat Seyahat, en iyi müşteri memnuniyetleri yanında doğaya da duyarlı olarak olumlu dönüşleri üzerine çekmiştir. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerin yanı sıra hizmet anlayışında edinilen iyi huylu alışkanlıklar edinip kopmadan sunduğu hizmetlerin meyvelerini toplamaktadır.

İsmail Ayaz

İsmail Ayaz, otobüs firması olarak eski yıllarda Ayaz Turizm Seyahat isminde kurulmuştur. Bursa'dan Eskişehir'e yerleşen, merkez olarak burayı seçerek, Eskişehir karayolu ulaşımında ilk tercih hedefi olmuştur. 1991 yılında İsmail Ayaz vefat etmiş, şirketin başına oğlu Gürol Ayaz geçerek gelişen çağa dair yenilikler getirerek firmanın ileriye taşınmasında büyük roller oynamıştır. Günümüzde Eskişehir başta olmak üzere İstanbul, Adapazarı, Kocaeli, Denizli, Antalya, Burdur, Muğla, Bilecik, Kütahya ve Aydın illeri arası seferleri çıkararak sunduğu hizmetlerin memnuniyetlere dönüşmesi sonucu otobüs yolculuklarında tercihler arasında yerini almıştır.

Lider Adana

Lider Adana uzun süreli otobüs seferlerini bulunduran ve beklenen hizmetlerin en iyi şekilde sunulduğu öncü otobüs firmalarından birisidir. Karayolu taşımacılığında uzun mesafeli yolculukların sıkıntılarına çözüm olan Lider Adana, müşterilerinin aldıkları hizmetlere dair olumlu sonuçlar doğurmasında büyük pay yöneticilerin her zaman ileriye dönük yaptıkları yatırım olarak aldıkları kararlardır. Lider Adana, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına her zaman sağlamaya çalışan günümüz otobüs firmaları arasında yerini korumaktadır.

Jet Turizm

Jet Turizm 1983 yılında kurularak otobüs firmaları arasında hizmetlerine başlamıştır. Hatay menşeili olan Jet Turizm, Hatay, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi otobüs seferlerine kısa sürede başlamıştır. Her an yenilikçi, güvenli, huzurlu ve konforlu yolculuklara dair en iyi hizmet anlayışından ayrılmayarak ve müşteri memnuniyetlerinden taviz vermeyerek hizmetlerini devam ettirmektedir.

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm, Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde kurularak ilk seferlerini Trabzon'dan İstanbul, Ankara ve Samsun'a gerçekleştirmiştir. Karayolu ulaşım sektörüne eski tarihlerde hızla girerek günümüze kadar şirket özelliklerini, niteliklerini ve en önemlisi müşteri memnuniyeti adına verilen hizmetlerin hiçbirinden ödün vermeden yapısını bozmayan Kanberoğlu firması, günümüze kadar yenilikçi özelliklerini taşımaktadır. Aile şirketi olan Kanberoğlu Turizm işe alımlarda şirket aile yapısına uygun ve müşterilere olabildiğince şeffaflığı aktarabilen kişileri alarak müşteri memnuniyetlerini korumaktadırlar.

Şanlıurfa Astor Turizm

Şanlıurfa Astor Turizm eski şehirlerden birisi olan Şanlıurfa başta olmak üzere yakın çevresine ulaşımda öncü otobüs firması olarak göze çarpmaktadır. Kuruluşu henüz yeni yeni sayılsa da verdiği hizmetlerin memnuniyet ve güvenle yolculukların sağlandığı Şanlıurfa Astor Turizm olarak her geçen gün hizmet kalitesini artırarak Güneydoğu Anadolu bölgesinin bir çok iline karayolu taşımacılığını yapmayı başarmıştır.

Huzur Turizm

Huzur Turizm, 1994 senesinde kurularak 20 yıldır otobüs firmaları arasında yerini sunduğu kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetine önem göstererek ve güvenli yolculuklar sağlayarak sabitleştirmiştir. Bunların yanı sıra yenilikçiliğiyle taleplere karşılık vererek sunduğu hizmetlerde son teknolojileri de kullanarak müşteri haklarını korumasıyla da otobüs firmaları arasında ilk tercih olmayı başarmıştır. Taşımacılıkta insan haklarını korumayı temel ilke edinmiş kaliteli ve konforlu yolculukların uzmanı olmayı başararak sektörde birinci olmayı hedeflemişlerdir.

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm, yolcularına standart üstü hizmetler sunmak adına otobüs firmaları arasına 1983 yılında giriş yaparak başlamıştır. Farklı strateji uygulamaları ile başlangıçlar yaparak dikkatleri üzerine çekip yakaladığı hizmet standartları çerçevesinde kalite anlayışıyla karayolu taşımacılığı sektöründe öncü firmalardan birisi olmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Otobüs araçlarının tamamı neredeyse Mercedes Travego marka araçlarla günlük ortalama seferi 23 olarak hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenli hizmetlerin peşinden koşarak müşteri memnuniyeti sağladıkça ilk tercih edilen otobüs firmaları arasında yerini alabilmiştir.

Lüks Karadeniz

Lüks Karadeniz otobüs firması Karadeniz halkına az bir zaman diliminde hitap ederek müşterilerinin ilk tercihleri arasında yerini almayı başarmıştır. Sürekliliğe dair edindiği tecrübeler sayesinde müşteri odaklı çalışan Lüks Karadeniz firması, otobüs araçları müşterilerinin aradığı özelliklere cevap veren, teknolojik çağa ayak uydurarak Karadenizlilere yolculukları boyunca her defasında tercih edilme seçeneğine dair bir hatıra bırakabilmektedir.

Best Van Turizm

Best Van Turizm Kurucusu olan Arslan Bayram küçük yaşlarda turizm ticaretiyle uğraşarak üniversite mezunu olduktan sonra 1988 yılında Taç Turizm'e ortak olmuştur. Fazla zaman geçmeden 1990 yılında Best Van Turizm'i kurarak 23 yıldır sektörde müşteri memnuniyeti kazanarak yerini sabitlemeyi başarmıştır. Van il merkezli firma, hemen hemen ülkemizin birçok yerine karayolu ulaşımı haricinde yurtdışına da ulaşımlar sağlamaya başlamıştır. Vizyonlarını sürekli devam ettirerek mutlu bir ekip ortamı sağlamış, yıllar geçmesine rağmen aynı vizyonun çizgisinden ayrılmayarak yolcularına keyifli ve güvenli otobüs ulaşımları sağlamıştır.

Öz Diyarbakır

Öz Diyarbakır, Ahmet Arıkboğa ve Mehmet Seyhan'ın bir araya gelmesiyle birlikte 1981 senesinde kurulmuştur. Otobüs yolculukları hizmetlerinde 34 seneyi devirerek, edindikleri tecrübeler ve müşteri memnuniyetleri sayesinde 13 adet otobüs aracını günümüz şartlarında 85 ihtimalli araçlara sahip olarak, şehirlerarası yolculuklarında hizmet vermeye devam etmektedirler.

Ses Turizm

Ses Turizm geçen zaman çerçevesinde büyüyen şirketiyle sunduğu hizmetlerin kalitesini artırarak güvenli ve keyifli yolculukların öncü otobüs firmalarından olmayı başararak adı gibi ses getirmiştir. Sektörün rekabeti oldukça fazla olmasına rağmen sektöre giriş yaptığı günden itibaren ses getirebilen ve kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyeti toplamayı sağlamıştır. Otobüs firmaları yolculuklarında Ses Turizm'in müşterileri için ayrı bir yeri olmasının sebepleri, güvenli yolculuk sağlaması, kaliteli hizmet ve keyifli yolculuklar sağlamasıdır.

Özlem Diyarbakır Turizm

Özlem Diyarbakır Turizm, her geçen gün büyüyerek, Diyarbakır bölgesine ait diğer otobüs firmaları arasıda ekstra olarak düzenlediği otobüs seferleriyle fark yaratan öncü firma olmayı başarmıştır. Marmaris, Antalya ve Bodrum gibi sunduğu ekstra seferleri ve de müşteri memnuniyetlerine verdikleri değerler doğrultusunda Özlem Diyarbakır Turizm, Star Diyarbakır ve Öz Diyarbakır gibi otobüs firmalarının bir çizgi üstünde olmayı başarmıştır.

Has Bingöl Turizm

Has Bingöl Turizm müşteri memnuniyetlerine dair otobüs yolculukları süresi içerisinde bile çözüm odaklı çalışan, güvenli bir ulaşım sağlayabilen ve keyifli yolculuklara dair ileri teknoloji donanımlı araçlarıyla Has Bingöl Turizm müşterilerinin Bingöl iline ait yolculuklarda ilk tercih edinilmeyi başarmıştır.

İnci Turizm

İnci Turizm kendine öz 8 otobüs aracıyla beraber 1998 yılında kurularak, hizmetlerine 12 adet sözleşmeli, 10 adet şehir içi servis aracı ve 70 ayrı şube açarak otobüs firmaları arasında yerini almıştır. Günümüz yaşantısında 26 adet araç sahibi, 14 adet sözleşmeli otobüs, 25 adet şehir içi servis aracı ve 350'ye yakın şubeye ulaşan İnci Turizm, karayolu taşımacılığında otobüs seferlerini müşteri memnuniyetine dayalı şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm 21 yıllık bir serüven içerisinde en fazla yenilikçi olan otobüs firmasıdır. İsminden de belli olduğu Adıyaman menşei olan firma diğer firmalar arasında ileri teknoloji donanımlı araçları sağlayan ilk firmadır. Otobüs araçlarının bir çoğunun ileri teknoloji donanımlı olmasının avantajı uzun mesafeli iller arası seferleri bulunmasından keyifli ve rahat bir yolculuk süresi sağlamış olmasıdır. Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna gidecek seferleri bulunan Adıyaman Gülaras Turizm uzun mesafeli seferler düzenleyen belirli otobüs firmalarından biridir.

Üstün Erçelik

Üstün Erçelik, 1960 yılında Erçelik ismi karar alınarak kurulmuş olan otobüs firmasıdır. 1973 yılında Üstün firmasıyla ortaklık imzalayarak Üstün Erçelik otobüs firması olarak hizmetlerine devam etmektedir. Ortaklık söz konusu sonrası kademe kaydeden firma yöneticilerinin aldığı kararlar sonucu yeni model araçlar katarak ve otobüs araçlarını çoğaltarak güvenli karayolu yolculukları sağlamıştır. Otobüs yolculuklarında sunduğu güler yüzlü personelin hizmetlerinden müşteri memnuniyetlerini kazanarak otobüs firmaları arasında yerini sabitlemiştir.

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır otobüs firması, sektörde faaliyetlerine 2001 yılında genç ve dinamik kadrosu ile başlamıştır. Otobüs yolculuğunda gösterdiği hizmetler doğrultusunda hedeflediği gelişimleri sağlayarak müşteri memnuniyeti konusunda beklenenin üst düzeylerinde hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde belirleyici ve referans marka olma konusunda gerekli tüm tedbirler alınarak zirveye çıkmak için en iyi müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttıran Star Diyarbakır, geleceğe dair yerini sabitlemektedir.

Lüks Gümüşhane

Lüks Gümüşhane, İstanbul, Ankara, Samsun ve Bursa illerine başlangıçta otobüs taşımacılığı sağlayan ve deneyimli personeli güven veren bir firmadır. 2006 yılından itibaren hizmetlerine devam eden Lüks Gümüşhane 12 adet otobüs aracıyla sunduğu hizmetleri, gittiği yolda emin adımlarla devam ettirmektedir.

Kayseri Devran Turizm

Kayseri Devran Turizm, 1958 senesinde Yusuf Alkan tarafından kurulduğu günden itibaren gelişen ve yapısal olarak hizmet kalitesi ve fiyat kalitesi harici sunduğu teknolojik hizmetleri ile de kalitesini en iyiye ulaştırmak için çaba sarfeden bir firmadır.

Süha Turizm Kayseri'de otobüs yolculuğuna dair eksikleri görerek, yapılan yolculukların kalite sorunu yaşamaları sonucu Süleyman Hamurcu tarafından 2008 senesinde kurulmuştur. Kaliteli ve eksiksiz otobüs yolculukları sunarak bir çok otobüs firması arasından sıyrılıp öncü firma olmayı başarmıştır. Kayseri güzergah yolculuklarının öncü firması olmayı başaran Süha Turizm, sektöre girişiyle yarattığı farkları her zaman kalitesini koruyarak ve sunduğu hizmetlerin en iyiye ulaşması için çaba sarfederek lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır.