Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Kamil Koç

KamilKoçKamil Koç Otobüsleri A.Ş. 1926 yılında kurulmuş, Türkiye’de kurulan ilk otobüs firması olma ünvanına sahiptir. Kamil Koç ülkemizde 89 yıldır varlığını sürdürmektedir. Hedeflerine kurucusu Kamil Koç’un yaktığı ışıkla ilerleyen firmamız, tecrübeden gelen kalitesiyle Kamil 3 kıtada en çok tercih edilen firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bugüne Kamil Koç otobüsleri bir gün bile ara vermeden yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir. Kamil Koç 4 binden fazla çalışanı, 875 modern filosu, 54 il, 269 ilçe ve 699 acentesiyle hizmet vermektedir. Kamil Koç her gün ortalama 1400 kalkış yapmakta ve 60 bin yolcuya hizmet vermektedir. Bu rakam senede 380 bin sefer ve 14 milyonun üzerinde yolcu demek oluyor!

Türkiye’nin en iyi 500 firmasından arasında yerini alan Kamil Koç yolcularının memnuniyeti, rahatı ve güvenliğini esas alarak kalite anlayışına yön vermekte, başarısını da bir ölçüde yolcularından gelen talebe ve memnuniyete borçludur. Kamil Koç sektörde birçok yeniliğin öncüsü olmakla birlikte sektörün ‘olması gerekenlerini’ de belirlemeye devam etmektedir. Bu öncülüğü hep daha iyisini araştırmaya, çağdaş yöntemleri uygulamaya verdiği öneme ve hukuka uygun işleyişine borçludur. Kamil Koç sektördeki kuralların belirlenmesinde söz sahibi olan saygın bir firmadır. Bu bağlamda Kamil Koç önceliği göz boyamak değil, yenilikçi, çağa uyum sağlayan yöntemlere ve markaya yatırıma vermektedir. Kamil Koç; duyarlıdır, toplumsal olayları göz ardı etmez. Yenilikçi ve çağdaştır. Haksız kazanç ve haksız rekabete kesinlikle karşı duruş sergiler. Uygulamalarını kanuna dayandırır, kanunlara uygun hareket eder. Monopolleşmeye karşı tavır sergiler, hak yemekten uzak durur. Her noktadaki yolcusuna aynı saygıyı, önemi ve hizmeti gösterir.

Birçok ilke imza atması Kamil Koç’un yenilikçiliğini gözler önününe sermektedir. Türkiye’nin ilk otobüs firması, ilk host-hostes kullanımı, ikram uygulamasını başlatan ilk otobüs firması, 800’lü hattı ücretsiz hale getiren ilk otobüs firması, bebek koltuğunu kullanıma açan ilk otobüs firması, koltuk numarasına göre bagaj fişi veren ilk otobüs firması, akıllı telefonlar üzerinden bilet satışı yapan ilk otobüs firması olan Kamil Koç bunlar dışında da birçok yeniliğin öncüsüdür. Adım attığı her yenilikte, faaliyete geçirdiği her uygulamada hep yolcusunu düşünerek hareket etmiştir. Öncüsü olduğu ilklerden de anlayabileceğimiz gibi Kamil Koç hep yolcularınn güvenliğini ve konforunu düşünmekte, yolcularının ulaşım ihtiyaçlarını en kolay ve güvenli yolla gerçekleştirmenin çözümlerini aramaktadır.

Kamil Koç şehirlerarası yolculukları hesaplı, eğlenceli ve konforlu hale getirmek adına her geçen gün yeni adımlar atmata, yeni uygulamalara yelken açmaktadır. Bu amaçları gerçekleştirmek adına birçok alt markaya sahiptir. 2005 yılında hizmet vermeye başlayan Rahat Hat, konforu, bol ikramı ve bulundurduğu gelişmiş teknolojisi ile yollara çıktığı günden itibaren yoğun ilgi görmeye devam etmektedir.

2004 yılından itibaren tüm Kamil Koç otobüslerinde ücretsiz dağıtılan Yolculuk Dergisi, yolculuklarınızı daha eğlenceli hale getirmektedir. Bunun yanında her sayfasında duyarlılığını dile getirmektedir. Tüm ekip olarak özenle hazırlanan bu dergi bir kültür sanat dergisi olmanın yanında Kamil Koç A.Ş’nin dışa açılan yüzüdür.

2005 yılından itibaren kullanılan YolKart kısa sürede 2,5 milyon kullanıcıya ulaşmıştır. Tüm üyelerine avantajlı yolculuk şansını sunaktadır. Satılan biletlerin %80’i YolKart üyeleri tarafından alınmakta, yılda 8 milyon değerinde bilet YolKart puanları ile satın alınmaktadır.

2012 yılında açılan yolmarket.com geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. En uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünleri sunan yolmarket.com kitap, kozmetik, seyahat ürünleri, spor malzemeleri, elektronik eşyalar gibi geniş bir ürün skalasına sahiptir.