Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Metro Turizm

Otobüs firması olan Metro Turizm karayolu yolcu taşıma firması, taşınan yolcu sayısı ve ciro büyüklüğü açısından Türkiye'nin büyük karayolu firmaları arasında yerini alarak, 213 kendi öz filosuyla toplam tahmini 1460 civarında seyreden otobüsleri bulunmaktadır. Araçların genç olmasına özen gösteren Metro Turizm, araçlarının ortalama yaşı 3 olması müşterileri tarafından daha çok talep almasını sağlamaktadır. Asıl gücünü Metro Holding tarafından alan ve sermayesinin güçlülüğüyle etkin organizasyonlar sunarak, Türkiye'nin dört bir yanına otobüs bileti satışları gerçekleştirmektedir.

Metro Turizm, toplam 76 ilde 1.000 adet aktif olarak çalışan acenteleriyle yurt içi ve dışı olarak bilet satış ortak ağıyla önemli bir üstünlük sağlayarak yılda ortalama 18.000.000 karayolu yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Sağladığı yolculukların sonunda ise ortalama 400 adet şehir içi ulaşım hizmetleri sunarak sadece iller arası karayolu yolcu taşımacılığında değil şehir içi yolcu ulaşımında da tercih edilmektedir.

Otobüs firmaları arasında ilkelerine sadık kalarak 2012 senesinde 20,5 milyon ortalamasında yolcu taşımacılığında bulunan Metro Turizm, 2013 senesinde ise 21 milyon olarak ortalama rakama ulaşarak, sunduğu hizmetlerin karşılığını almıştır. Otobüs firmaları sektöründe 20 yıllık hizmetlerini günümüze kadar taşıyarak edindiği ilkeler sonucu yolcularına otobüs yolculukları boyunca en iyi müşteri memnuniyeti anlayışında hizmetlerine devam etmektedir.

Araç filolarında farklılık yaratan Metro Turizm, koltuk genişliklerini ve koltuk aralarında boşluklarını geniş tutarak yolculukların rahat olmasını sağlayarak üstün konfor sunmaktadır. Bu araçlarda, koltuk arkası TV üniteleri bulundurarak yolculuk sürelerini daha zevkli hallere taşınmıştır. Ayrıca otobüs araçlarında kablosuz bağlantıda bulunduran Metro Turizm, yolculuklarda müşterilerinin kendilerine ait mobil cihazlarından internet bağlantısıyla dilediklerini seyretme imkanı vermektedir.

bin.com.tr olarak bizde aradığınız otobüs seferlerine ait bir çok firmanın sefelerini tek bir sayfada toparlayarak otobüs seferini seçip, tercih edeceğiniz otobüs biletinize ait işleminizi yapmanızı sağlıyoruz. Otobüs bileti alım sürecini en aza indirerek kısa süreli işlemler sonucu biletini online olarak alabilir, sefer saatiniz geldiğinde belirtiğiniz biniş yerinizden biletinizi alarak geçireceğiniz otobüs yolculuklarınızda bin.com.tr olarak iyi yolculuklar dileriz..