Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Ulusoy Turizm

Ulusoy, 1937 senesinde atılan temelleri o günlerden bugünlere, 70 seneyi aşkın zamandır, karayolu taşımacılığın günümüzde olduğu durumu gösteren ve Türkiye’nin en üst düzeydeki otobüs yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşabilmesinde faktör olarak alınan öncü olmuştur.

Günümüz yaşantımızda otobüs yolcu taşımacılığını Ulusoy, iş alanının öncüsü olabilme vizyonuyla beraber zamanı takip edip öncülük yaparak, yenilenerek sağlamıştır. Ulusoy, günümüzün Türkiye’de yaygınlaşmış karayolu ulaşımındaki otobüs seferleri, donanımlı ve yüksek standartlı yaklaşık 320 otobüs filosu ile senede ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır.

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini yalnızca taşımacılık değil, sistemsel planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bütün olarak vermektedir.

Vazgeçilmez prensipleri kalite ve güvenlik olan Ulusoy’da hizmet planlaması müşteri memnuniyet ve beklentilerinin önünde sağlamaktadır. Bu sebeble Ulusoy Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığını gösteren, model oluşturabilen öncü marka olabilmenin haklı gururunu taşımaktadır.