Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

Varan Turizm

Varan Turizm, Türkiye’de ilk otobüs firmaları oluşumunda yerini alarak günümüz çağına gelmiş öncü firmalar arasındadır. 1940 senesine dayanan geçmişine dair günümüze kadar edindiği tecrübelerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetine önem vermiştir.

İlk seferlerine 1946 yılında başlayarak İstanbul – İzmit arasında yolcu taşımacılığına başlayarak yola koyulmuşlardır. Türkiye genelinde günümüzde 2.000 aşkın çalışan personeliyle ve yüzlerce lüks araç filosuyla oluşmaktadır. Otobüs firmaları arasında ilk kendine ait otobüs mola merkezini açarak Varan Turizm bir ilke azatarak, müşteri memnuniyeti açısından ilk tercih nedeni olmayı başarmıştır.

İlk tercih nedenlerinden birisi olarak ayrıca Varan Turizm AB standarlarına uygun Türkiye’de bir ilk daha yaparak 1970 senesinden itibaren hizmetlerinde büyük başarılara imza atarak gururunu taşımaktadır. Karayolu taşımacılığında uluslararası standarların yerleştirilmesine neden olan Varan Turizm, diğer otobüs firmalarına öncülük ederek müşterilerin daha konforlu karayolu yolculuğu yapmalarında büyük bir rol oynamıştır.