Rezervasyon ya da satın alma işlemi için bilet seçmelisiniz.
  • 0
  • 0.00 TL

ANKARA » ANTALYA OTOBÜS BİLETİ

20:00 65.00 TL
Topçam Turizm 21:00 58.00 TL
Mis Amasya 22:00 45.00 TL
22:00 70.00 TL
22:30 70.00 TL
Niksarkale Turizm 22:30 49.00 TL
22:45 65.00 TL
22:45 50.00 TL
23:00 45.00 TL
23:00 75.00 TL
23:00 60.00 TL
23:00 70.00 TL
23:15 50.00 TL
Kanberoğlu Turizm 23:30 50.00 TL
23:30 70.00 TL
23:59 70.00 TL
23:59 60.00 TL
Lüks Karadeniz 23:59 45.00 TL
Antalya Toros Turizm 23:59 55.00 TL
Ulusoy Atlas 23:59 65.00 TL
23:59 60.00 TL

ANTALYA HAKKINDA

Ankara’dan Antalya’ya seyahat etmeden önce konforlu bir otobüs bileti almak için en uygun otobüs bileti fiyatlarını sizlere sunan Bin Seyahat güvencesiyle online otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ülkemizin tatil başkentlerinden Antalya’da Gezilecek noktalar;

Plajlar: Antalya’da dünyaca ünlü bir çok plaj vardır ve bunlardan en keyifli ve güzel olanları arasında Konyaaltı plajı, Lara Plajı, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Damlataş ve Kaputaş Plajı yer almaktadır.

Kanyonlar: Doğal güzellikleriyle pek çok doğa karikasına sahip kanyonlarda hem doğa yürüyüşleri hem de doğa sporları yapabilirsiniz. Bu kanyonlar arasından en çok ziyaret edilenler; Köprülü Kanyon, Sapadere Kanyonu, Gökbük Kanyonu, Kıbrıs Kanyonu, Göynük Kanyonu, ve Güver Uçurumudur.

Mağaralar: Gezilerinize biraz daha macera katmak istiyorsanız, Antalya’da dünyanın farklı yerlerinde her yıl binlerce turistin gelip ziyaret ettiği mağaraları da ziyaret etmelisiniz. Bunların başlıcaları; Dim Mağarası, Kocain Mağarası, Suluin Mağarası, Karain Mağarası, Beldibi Mağarası, ve Sırtlanini Mağaralarıdır.

Şelaleler: Antalya , şelalaleri ile de meşhur bir coğrafyaya sahiptir.Manavgat, Düden, Kurşunlu, Uçarsu, alara, Uçansu Şelaleleri ziyaret edenlere muhteşem güzellikler sunmaktadır.

Antalya’nın tüm bu güzelliklerine kavuşabilmek için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının da güvenilir, konforlu ve ekonomik fiyatlarda hizmet sunması, yolculuğunuzu rahat geçirmeniz açısından önemlidir. Sol tarafta bulunan Ankara Antalya Otobüs Seferlerinden öncelikleriniz için en uygun otobüs biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Keyifli Seyahatler.